• Oto Ekspertiz

  Oto Ekspertiz
  GARANTİ OTO EKSPERTİZ

  İvedik caddesi No:272 Yenimahalle / ANKARA

 • Oto Ekspertiz

  Oto Ekspertiz
  GARANTİ OTO EKSPERTİZ

  İvedik caddesi No:272 Yenimahalle / ANKARA

 • Oto Ekspertiz

  Oto Ekspertiz
  GARANTİ OTO EKSPERTİZ

  İvedik caddesi No:272 Yenimahalle / ANKARA

 
 

Mobil Oto Ekspertiz

(0312) 380 09 09

 
 

Sabah 8.30 Akşam 19.00

Bize Ulaşın

Garanti Oto Ekspertiz

Çevre ve kalite politikamızı ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite standartlarına göre uygulamaktayız.


Firmamız arac alırken yanılmayı zaman kaybını ve Araçlara değerinden fazla fiyat ödememeniz için kurulmuş bir ekspertiz otomotiv firmasıdır Araçların ekspertizi yapılırken aynı zamanda ön muayene işlemleri de gerçekleşmiş olur.

 • Tarafsızlık - Yansız ve tarafsız çalışıyoruz
 • Bağımsızlık -- Otomotiv/galeriler ile herhangi bir bağımız yok
 • Doğruluk, Dürüstlük -- Asla yalan-yanlış bilgi vermeyeceğiz
 • Kaliteli hizmet -- Her zaman kaliteli hizmet sunacağız
 • Uygun fiyat -- Asla aşırı yüksek fiyat politikası gütmeyeceğiz
 

0

Yıllık Firma

 

0

Şube

 

0

Bakılan Araç

 

0

Memnun Müşteri

OTO EKSPERTİZ FİYATLARI VE PAKETLERİ

Garanti Oto Ekspertiz


Oto Ekspertiz Ankara

EKONOMİK PAKET

Ekonomiktir. 15-25 dk içinde aracınızın kaporta ve boya kontrolleri yapılır, araç altı incelenerek ciddi bir hasar olup-olmadığı belirlenir. Sonuçlar araç sahibine rapor halinde sunulur. Oldukça yeni olan araçlar için ekonomik ekspertiz seçeneğimizdir.

Oto Ekspertiz

GOLD PAKET

Full Ekspertiz'de tüm testler yapılır. Eco ve Optimum paketlerimize ilave olarak, Motor performans testi (Dyno Test) ve Araç beyin testi (OBD Test) yapılır. Bu testler, motorun performans ve verimini tam olarak ölçmekte, elektronik beyin devrelerinde ve Airbag ünitelerinde bir arıza olup/olmadığını tespit etmektedir. Bilhassa yeni model, orta-üst seviye araçlar için Full ekspertiz en iyi seçimdir.

Oto Ekspertiz

MOBİL (GEZİCİ) BAŞLANGIÇ PAKET

Garanti MOBİL Oto Ekspertiz, sizi zaman ve masrafa girmekten kurtarır. Biz sizin için gidip aracı kontrol eder, raporunu hazırlar ve size e-posta ile göndeririz.

Mobil Oto Ekspertiz

MOBİL (GEZİCİ) EKSPERTİZ LÜX PAKET

SUV, JEEP, ULTRA LUX ARAÇLAR (ULTRA LUX BİNEK OTOMOBİLLER DAHİL), 4X4 ARAZİ TİPİ LUX JEEP SINIFI ARAÇLARI İÇERİR Garanti MOBİL Oto Ekspertiz, sizi zaman ve masrafa girmekten kurtarır. Biz sizin için gidip aracı kontrol eder, raporunu hazırlar ve size e-posta ile göndeririz.

RANDEVU ALIN

Bize Ulaşın...


Garanti Oto Ekspertiz

Oto Test ve Computest


Motor beyni aracın motor bölümünde veya yolcu kabini bölümündedir. Boyutu otomobillerdeki müzik çalarlardan daha küçüktür. Bu cihazın içerisinde bir kaç küçük bilgisayar vardır ve bu bilgisayarlar motorun değişen yol şartlarında en iyi şekilde yönetilmesini sağlar. Bu küçük bilgisayarlar, bir chipin içindeki programı çalıştırır. Bu chip bütün kontrollerden ve motor yönetiminden sorumludur. Sürekli olarak motorun çalışma şartlarını kontrol eder ve parametreleri hesaplar değişkenleri ayarlar. Bütün bu ayarlar değişiklikler hesaplanarak bir saniye içinde defalarca kez tekrarlanır. Bu ölçümler motor içerisinde bulunan yüzlerce sensörün sayesinde gerçekleşir.
ABS sistemi, kullanılan aracın frenleme ve manevra kabiliyetini arttırır. ABS sistemi, tekerlek kilitlenmesinin önüne geçerek, acil frenleme gerektiren durumlarda sürücüye kontrol imkanı sunmaktadır. ABS sisteminin, tekerlerin çekiş kaybı yaşamaya başlayacağı veya kilitleneceği zamanı önceden algılayabilen sensörleri vardır. ABS sisteminin kontrol ünitesi, fren basıncını değiştirerek tekerlerin kilitlenmesini önler. ABS sisteminin bakımı önceden yapılmazsa herhangi bir tehlike anında sistem düzgün bir şekilde devreye giremez ve can veya mal kaybı olabilir. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Exercitationem facere doloremque ut dolores laudantium nihil at, repudiandae est numquam fuga tempora totam sequi quidem saepe officiis sint beatae, magni fugit.
Araçlarda bulunan klimalara bakım yaptırılırken soğutma gazı da kontrol edilmeli, araçların klima bakımları 6 ayda bir düzenli olarak yapılmalıdır. Soğutma gazı yenilenirken önceden kullanılan gaz ile uyumsuzluk varsa engellenmelidir. Araç klimalarının verimli çalışması için ayda 1 kez 10-15 dk çalıştırılmalıdır.
Şanzıman beyni, elektronik beyni veya iletim kontrol ünitesini kontrol eder. Şanzıman beyni genelde araç da sensör kullanımında, yüksek performans sağlar, vites değiştirme kalitesini arttırır ve yakıt ekonomisi sağlar. Bütün bunları yaparken motor kontrol ünitesinin verdiği verileri kullanır. Keyifli ve güvenli bir sürüş için önemlidir.
Süspansiyon sisteminde araç yolda giderken herhangi bir çukura veya tümseğe geldikleri zaman süspansiyon sistemi devreye girerek çukur veya tümseğin durumuna göre aşağı veya yukarı hareket sağlayarak aracı düz bir sisteymiş gibi tutarak, her engelde titremesine mani olur. Esasen süspansiyon sistemi, görevini yerine getirmeye çalışırken, bir çeşit fırlatma sistemi şekliyle çalışır. Şöyle ki; yaylara gelen darbeyi alır ve darbeyi tam aksi yönde ittirir. Böylece süspansiyon sistemi sarsıntının hissedilmemesini sağlamış olur.
Lastiklerin dış aksını sudan ve tozdan korumaya yarayan yedek parçaya aks körüğü denir. Aks körüğünün patlak ya da yırtık olması durumunda aks kafası kirlenir. Bu durum da aks içerisine ve rulmanlarına toz kaçağı olabilir. Aks kafasının içerisine veya rulmanlarına toz kaçarsa daha çabuk bozulmalar olabilir. Aks işçiliği maliyeti fazla olduğu için aks arıza yaparsa değişiminin yapılması daha karlı bir tercih olur. Araç acil bir durumla karşı karşıya gelirse çok kısa süreliğine körüksüz olarak idare edilebilir. Ancak en kısa zamanda değiştirilmesi gerekir. Çünkü aks körükleri arabanın yola en yakın olan kısmıdır. Bu nedenle sürekli çakıl, toz, çamur, su gibi aşınmaya neden olabilecek etkenlere maruz kalır.

(0312) 380 09 09

SABAH 8.30 AKŞAM 19.00

Oto Ekspertiz